درباره ما بیشتر بدانید !!

شرکت برگ سبز اولین و تنها شرکت ایرانی فعال در زمینه پرورش و زهرگیری عقرب است که با چندین سال سابقه مفید در امر تحقیق و تولید علم و همچنین ایجاد روابط و مناسبات بین المللی توانسته با بزرگترین شرکت های آسیایی ، اروپایی و آمریکایی تعامل داشته باشد. از جمله شاخص ترین این سازمانها و شرکتها عبارتند از : سازمان غذا و دارو آمریکا FDA ، سازمان WHO ، شرکت اروپایی Latoxan ، شرکت اروپایی VenomTech ، شرکت آسیایی Indian Farm Scorpion و چند شرکت واسطه عربی و...

خدمات شرکت ایران عقرب

شرکت برگ سبز ، از اوایل سال 1394 در زمینه زهر عقرب ، مار ، سایز بندپایان و حشرات و... تحقیق و پژوهش های گسترده ای انجام داده ، پس از بررسی های دقیق و سنجش نیازهای بازار داخلی و خارجی ، عقرب به عنوان موضوع تمرکز فعالیت این شرکت انتخاب شد و از مهرماه 1394 فعالیت تخصصی در زمینه راه اندازی آزمایشی مزرعه این شرکت انجام شده و پس از تکمیل اطلاعات و پیداکردن بازار فروش این محصول ارزشمند، با حداکثر ظرفیت از سال 1395 شروع به تکثیر و پرورش و در نتیجه تولید زهر شدیم. هدف ما تامین نیاز مشتریان خارجی است. پس از اخذ مجوزهای لازم در زمینه پرورش و همچنین مجوزهای بسیار سخت گیرانه آموزشی و کسب رتبه های مختلف بین المللی در این زمینه ، در نهایت موفق به اخذ تمامی این مجوزها در بهمن ماه 1396 شد و آموزشهای علمی ، کاربردی و تخصصی پرورش و زهرگیری عقرب اولین بار بطور عملی در ایران توسط این شرکت انجام شد. هدف از آموزش ها تکمیل چرخه تامین و چرخه فروش زهر در سطح بین المللی است.

خوشبختانه در طول مدت فعالیت آموزشی موفق به آشنایی و کشف افراد توانمند ، بااراده و مثبت اندیش در زمینه های پرورش ، تولید زهر و فروش آن شدیم و توانایی علمی ، عملی ، بازاریابی ما هر روز پیشرفت قابل توجهی دارد.

ما در مجموعه پرورش عقرب برگ سبز قصد داریم در زمینه تولید زهر عقرب ، به رتبه قابل توجه و در شان کشور عزیزمان دست یابیم. هدف از آموزش و توسعه این شغل در ایران اشتغالزایی ، جذب جوانان در یک پروژه کسب و کار بین المللی و در نتیجه ارز آوری به کشور است. پرورش عقرب و زهرگیری از آن یکی از مشاغل بسیار اقتصادی و سودآور است که جدیدا مورد توجه برخی افراد پیشتاز و موقعیت شناس جامعه قرار گرفته است.

چرا در دوره های آموزشی ما شرکت کنید ؟

با توجه به هدف والای ما در زمینه پرورش عقرب و استحصال زهر ، آموزش صحیح و با کیفیت و ذکر نکات ریز و جزئی برای ما حائز اهمیت است. جهت ارتقای کیفیت آموزشی در کلاسها :
- تمامی کلاسها در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد شد.
- استفاده از اساتید مجرب و با تجربه عملی و کاربردی
- امکان ضبط صدا در کلاسها
- آموزش 0 تا 100 کار با ذکر جزئیات
- در پایان کلاس تمامی فایلها و مطالب آموزشی به هنرآموزان تحویل داده می شود.
- صدور مدرک داخلی (رایگان) و بین المللی(دارای هزینه) به تمامی هنرآموزان.
- جهت کاهش مسافت در چند شهر مختلف دوره خواهیم داشت.
- و...

چرا با ما همکاری کنید ؟

پشتیبانی بسیار خوب ما بهترین تبلیغ برای ماست. پس از دوره های آموزشی ، تمامی شرکت کنندگان تا یکسال از مشاوره و خدمات رایگان تخصصی بهره مند خواهند شد.
- پاسخگویی به تمامی سئوالات شما
- همکاری در راه اندازی مزرعه پرورش عقرب شما
- تامین تمامی تجهیزات مورد نیاز بخصوص عقرب مولد
- خرید زهر و محصول نهایی با قیمت به روز

چرا زهرتان را به ما بفروشید ؟

توانایی خرید زهر یکی از ویژگی های اصلی مزرعه پرورش عقرب برگ سبز است. مطمئنا با تحقیق به این نتیجه خواهید رسید که زهر نهایی را به ما بفروشید. چون :
- زهر شما را در سریعترین زمان خریداریم.
- خرید زهر بصورت نقدی انجام می شود.
- زهر با قیمت روز دلار و قیمت جهانی خریداری میشود.
- ظرفیت خرید بالای شرکت در تمامی فصول سال
- و...