خدمات شرکت پرورش عقرب برگ سبز

شرکت برگ سبز با عنوان ایران عقرب یک شرکت فعال در زمینه پرورش و تکثیر عقرب در ایران است. از جمله خدمات ما در این حوزه می توان به راه اندازی فارم پرورش عقرب (مزرعه) ، آموزش تخصصی پرورش عقرب ، مشاوره پرورش عقرب ، خرید و فروش زهر عقرب و همچنین ارائه طرح های توجیهی پرورش عقرب اشاره کرد. با تکیه بر دانش روز و نوآوری همراه شما هستیم...

مشاوره پرورش عقرب

یکی از بهترین راههای افزایش ثروت و حفظ آن دریافت مشاوره از افراد خبره است. در این شغل نیز به عنوان یک حوزه تخصصی نیازمند حضور مشاوران امین و متخصص در کنار خود خواهید بود. ما همواره پشتیبان شما هستیم.

راه اندازی مزرعه پرورش عقرب

یکی از خدمات شرکت برگ سبز راه اندازی مزارع پرورش عقرب در ایران و کشورهای همسایه است. تیم تخصصی ما این امکان را دارد که مزرعه شما را در هرجای ایران هستید با کمترین هزینه راه اندازی نماید. در صورت شرکت در کلاسهای آموزشی خودتان این توانایی را کسب خواهید نمود.

آموزش پرورش عقرب

صنعت پرورش عقرب یک علم نوین است . ورود به این عرصه به عنوان یک تخصص نیازمند کسب دانش می باشد. با کسب دانش پرورش عقرب میتوانید با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی نسبت به راه اندازی مزرعه پرورش عقرب خود اقدام نمایید.

بازدید از مزرعه پرورش عقرب

در زمان راه اندازی مزرعه شخصی خودتان ، شاید لازم باشد از چندین مزرعه فعال بازدید نمایید. و یا حتی افرادی که میخواهند آموزش خود را تکمیل کرده و بصورت عملی نیز با این صنعت آشنا شوند توصیه میکنیم از مزارع فعال ما بازدید نمایید

خرید و فروش زهر عقرب

به دلیل نوپا بودن این صنعت ممکن است شما در ابتدای فعالیت خود جهت بازاریابی آن نیازمند مشاوره باشید و یا بخواهید محصولتان را پیش از تولید با قرارداد رسمی بفروشید. ما با چندین سال فعالیت در این بازار و تسلط کامل به آن ، خریدار زهر شما هستیم.

مشتریان ما چه می گویند؟